কাকলি বৌ—part 2

tiger000

New Member
Joined
Jul 26, 2019
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Age
34
তেনেকুৱা সময়তে পৰাগ আহিছিল আমাৰ ঘৰলৈ।ওখ–পাখ,আটিল দেহৰ গঠন আছিল তাৰ।অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে মই বুজি উঠিছিলো যে পৰাগে মোৰ দেহৰ ভোক মাৰিব পাৰিব।হঠাৎ এদিন সেই সুযোগ টো আহিছিল।দহ দিনৰ বাৱে অফিচৰ কামত মানুহজন কলিকতা গৈছিল।নিশা খোৱা বোৱা কৰি পৰাগ শুবলৈ গৈছিল নিজৰ ৰূমত।দেহট অকল নাইট গাউন টো পিন্ধি মই পৰাগৰ দুৱাৰত টুকুৰিয়াইছিলো।মোক দেখি আচৰিত হৈছিল সি।তাৰ দেহত অকল হাফপেন্টটো আছিল।গোটেই ৰূমত চিগাৰেটৰ গোন্ধ।দুৱাৰখন জপাই খিলি টো লগাই দিছিলো মই ।কোঠাটোত মৌনতাই বিৰাজ কৰিছিল কিছু সময়।পিন্ধি থকা গাউনৰ গাঠিটো খুলি দিছিলো।সুলকি পৰি ৰৈছিল মোৰ ভৰিৰ ওচৰত।ব্ৰা–পেন্টি একো পিন্ধা নাছিলো দেহত।মোক তেনে ৰূপত দেখিও পৰাগ আগুৱাই অহা নাছিল মোৰ ফালে।এইবাৰ মই ভৰি দুখন থিয় হৈ মুতাৰ দৰে বহলকৈ মেলি বুচত আঙুলি এটা সুমুৱাই দি তাক ওলোৱা সোমোৱা কৰি দেখুৱালো।এওইবাৰো সি আগুৱাই নহাত মোৰ খং উঠি গৈছিল।দৌৰি যোৱাদি গৈ উধাই মুধাই চৰিয়ালো তাক।ঠিকচে গালি পাৰিলো–চালা,হিজৰা।ইমান ধুনীয়া মাইকী এজনীয়ে বুচখন পাতি দিছো তোক,চুদাৰ দম নাইনে কি।কাপুৰুষ চাল্লা।খংৰ ভমকত তাক মই চৰিয়াই আছিলো।হঠাৎ এটা প্ৰচণ্ড চৰ মোৰ গালত পৰিল।বিচনাত পৰি গৈছিলো মই।বিচনাত পৰি থকাৰ পৰা চুলিকোচাত খামোচি ধৰি মোক উঠাই লৈ মোক দুয়োখন হাতেৰে কেইবাটাও চৰ মাৰিছিল পৰাগে।বহুত খং উঠিছিল তাৰ।চৰিয়াই চৰিয়াই সি কৈ আছিল—তেতিয়াৰ পৰাই সহ্য কৰি আছিলো,বুচৰ পিৰপিৰণি উঠিছে চালী ৰেণ্ডি।মতাই নুচুদে নে কি তোক।
ময়ো নিৰ্ল্লজৰ দৰে উত্তৰ দিছিলো তাক,–মতাই চুদিব নোৱাৰা হৈছে কাৰণেইটো তোৰ আগত বুচ মেলি দিছো ৰেণ্ডা।
চালী,বম ৰেণ্ডিৰ দৰে কথা কৈছ বে ।
তাৰ ওঠত কামুৰি ধৰি মই তাাক কলো,–তেনেহলে আজি মোক ৰেণ্ডিৰ দৰেই দয়া মমতা নোহোৱাকৈ চুদ।
ভৰি দুখন দাঙি লৈ মোৰ বুচৰ ফুটাত জিভা ভৰোৱাই দিছিল সি।চুলিকোচাত খামুুচি ধৰিছিলো তাৰ,উফফউফফফফফ পৰাাগ।বুুচৰ পাাহি দুটাত ওঠযুৰিৰে হেচি চপক চপক শব্দ উলিয়াই গোটেই ৰস শোষন কৰিছিল সি।বুচৰ ভিতৰৰ কোমল মঙহটুকুৰা যেতিয়া সি জিিভাৰ আগটোৰে লিকলিকাই দিছিল,উত্তেজনাত চিঞৰি পেলাইছিলো।অ’পৰাগ অহহহহহহ,কি কৰিছ তই,ওলাই যাব মোৰ মাল,অউফফফফফফ।অ মাাাাাা উমমমমম।বহুত ভাল লাগিছে মোৰ। ৩৬ চাইজৰ দুুদু দুটা কেচুৱাই গাখীৰ খোৱাা দিছিল সি।পাহৰি পেলাইছিলো আমাৰ সম্পৰ্কৰ কথা।হাাফপেণ্টটো খুলি মোৰ মুখৰ আগত বাৰীদাল উলিয়াই দিিছিল।কেতকেতকৈ কলা বাৰীদালৰ শিৰবোৰ ফুলি উঠিিছিল।পৰাগে নকলেও মই বুজি পাইছিলো তাক কি লাাগে।সোমোৱাাাই লৈছিলো তাৰ বাৰীদাল মোৰ মুখৰ ভিতৰত।তাৰ বাৰীদাল ইমানেই দীঘল আছিিিল যে বাৰীদাাালৰ আধা অংশ বাহিৰতে আছিল।বাৰী চুপা প্ৰত্যেকজনী তিৰোতা বা ছোৱালীয়ে গম পাব বাৰী চুপা কিমান কষ্টকৰ।এই সময়খিনিত নিৰ্দয় হৈ পৰে মতাবোৰ।দুুখন হাতেৰে মোোৰ মূূৰটো ধৰি ঠেলি ঠেলি ডিঙিলৈকে ভৰাই দিছিল বাৰীীদাল।মই ওকাই আছিলো।ওৱাক ,ওৱাাক,উকককককক আৰু পৰাগে মোৰ মুখচোদনত ব্যস্ত আছিল।মোৰ ওঠৰ কাষেৰে পৰাগৰ. চেট দাালৰ পৰা ওলোৱা বিজলুৱা আঠাাজাতীয় পানীবোোৰ বৈ আছিিল।এটা সময়ত বাাৰীদাল মুখৰ পৰা ওলিয়াই আনি বিচনাত শুৱাই লৈৈ আকৌ এবাৰ মোৰ গোোটেই দেহাটো চেলেেেকি দিছিল মোৰ বুুচৰ ফুটাত বাাাৰীদাল লগাাই লাহেকৈ ঠেলি দিছিিল।গোটেই মানুহজনীী কপি উঠিিছিলো মই । আসসসসসস,পৰাাাগ ,থু অকন বেচিকৈ লগাই লনা।ডাঙৰ আছে তোোৰ মাালটো।
সি মোক ধমক মাৰি দিছিল,চুপ থাাক মাদাৰচোদ ৰেণ্ডি।—ককালত মেৰিয়াই ধৰ ভৰিিৰে।সি কোৱা মতে মেৰিয়াই ধৰিিছিলো মই তাাক।ককালখন দাঙি গাৰ জোৰত ধাাক্কা এটা মাৰিি গোোটেইদাল ভৰাই দিছিল মোৰ বুচত।বিিষত চিঞৰ মাৰি দিছিলো মই।ওৱা মা মাা মা মা উফফফফ পৰাগ উলিিয়াই আন অ ,গুৰি পাইচেগৈ মোৰ।তাৰ পিচত আৰম্ভ হৈছিল পৰাগৰ অত্যাচাৰ।বুচৰ বিিষ উঠাই দিিছিল মোৰ।এটা সময়ত সি চিঞৰি উঠিছিল,ঐ জোৰকৈ সাাৱটি ধৰ,ওলাব মোৰ ।পৰাাগক জোৰকৈ সাৱটিি ধৰি তলৰ পৰা পোোকৰটো দাাঙি দিছিলো।দাাত মুখ কাামুৰি থাপ মাাাৰিছিল সি—অহহহহহহহ,মজা লাগিছেে কেেলা চুদি তোক।ৰেগুলাৰ চুুুদিম আজিৰ পৰা।আসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসসস,
চিৰিক চিৰিক,য়াহহহহহহহহহ।অহ কাাাাকলি ,মোৰ জান।কিছু সময় গাৰ ওপৰত পৰি থাাাকি লাহেকৈ বাৰীদাল উলিয়াই আনি চিগাৰেট এটা জলাই লৈছিিল।মই গাউনটোো গাত লৈ নিজৰ ৰূমলৈ আহিব লওতেই হাতত থাপ মাাাৰি ধৰি কলে ,কত যাৱ।এতিয়াই হোৱা নাই,বাকী আছে আৰু।তাৰ পিছত টেবলেট লৈ তাৰ মন নভৰালৈকে পেলি দিছিল মোক।
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 2)


Online porn video at mobile phone


ಮೊಲೆಗಳು ಕೈಯಲ್ಲಿ ಹಾಗೆಯೇ ಹಿಸುಕಿപുഴയിലെ കുളിസീൻ കമ്പി കഥകൾ বাংলা মাগি চোদার চটিakka kaamathin uchakattam sex stories in Tamil গৃহবধুর বড় ধোনের চটিवो रोती रही मैं चोदता रहाஓல் போட ஆன்டி வேனும்वहिनी एक बार चुदाई XNXXবাকা গুদbivi aor saas ko ek sath choda khaniಶಿಲ್ಪಾ ತುಲ್ಲುదెంగడానికి ఇంటి కావాలిXxx video all video khada hokarchodneBaideuk chudiluध्होबी घाट पर माँ की चुदाईచిన్నది చీకానుअनचुदी चुदाई रिस्तो की कहानीমা শাড়িটা খুলে ভোদাKAMBI MALAYALAM STORIमां बेटे की च**** वीडियो राजदीप कमவிந்து வடிந்து தமிழ் காமக்கதைகள்দিদির গুদWww. ছোটদার Xxx.Comমার মাগীর মত চোদাচুদিमग मला जोरात झवलीtight choot per land fisalMalayalam anty sex storiववव ी दिन मुलाई आंटी क्सक्सक्स वीडियोমায়ের গুদে ঘোড়ার ধোনAxomiya sexor kahiniহঠাত করে চাচি কেই চুদলামমামীর পোদ চুদে গু বের করলামtamil sex pundai jattikul pad ছোৱালীৰ প্ৰথম sex videosHot girl की जिसम जवानी की भूख की फोटोmanaivi kooti kodutha kathaiXxx बच्चे के लिए पति जबरदस्ती आश्रम में रंगरलिया 5tution ke bahane bachche ki maa ko choda sex storyMarathi porn story shejarchya kaku aani menude pics of auntys hot threads imageകടിമൂത്ത കസിൻ സിന്ധുబావతో సెక్స్ కథలmaa ki bahen logot sex mmsஅக்காவைக் கெடுத்த தம்பி செக்ஸ் கதைகள்மகள் காமக் கதைxxx thamil anni kamavari kathaykalഅമ്മയുടെ കറുത്ത ഷഡിபிரியா அபச புன்னட படம்ছেলেকে.দিয়ে.চুদেইகள்ள ஓல் கதை சீக்கிரம் முடி டா பயமா இருக்குಕನ್ನಡ ಅಂಟಿ ತುಲ್ಲು ಹೊಸ ಕಾಮ ಕಥೆಗಳುबायकोला राती बेडरूम झवलोItamthevidiyaকলির বাবা চতি গল্পगावरान पुचीদাদি চোদার গল্পதாயும் மகளும் காமகதை லெசுபியன்THangai thantha kama sugamबहन की नन्द कोमल को कमरे मे चुदाईMashir chheler sathe chudhudi sex xxx videoमेरी घमासान चुदाई होने लगीभाभी ने जान बुझ कर अपनी नंगी चुत बताईAnniyin kama bothai kathaiஆண்டி saree porn sex photos comಮಲ್ಲು ಹುಡುಗಿ ತುಲ್ಲು fuck kannada storiesদুধ চুষে পোয়াতি করার গল্পঅসমীয়া চুদন খোৱাৰ অভিজ্ঞতাৰ কাহিনীபாட்டி தேவுடியா காமக்கதைகள்Choti.দাদা কিছু একটা করোదింపరా పూకులో சித்தி சமயல் முலை சூப்பர் டி வாடி காமবুচত।চুদাচুদি।ভিডিযোbarya bartha storiesAssamese sex storeyஒரு புண்டை பல சுண்ணி கதைகள்গুদ ও পোদநாக்கா உள்ள விட்டு நக்குடாஅம்மாவுக்கு மயக்கமருந்து கொடுத்து ஓத்த மகன் கதைKama kathai exchange Teacher student kama padam kama kathaiவேணாண்டா ஆஆநலானி Xxx উফ চোদো আমাকেপোদে আখাম্বাत्याचा लांड माझी पूची